NABÍZENÉ SLUŽBY A CENÍK

Zdravotní masáž

Masáž vychází za znalostí anatomie, zaměřuje se na všechny svalové skupiny nebo na konkrétní místa. Lze kombinovat s baňkováním, dochází tak ke zvýšení efektu masáže. 

60/90 min./800,-/1200,-czk


Ajurvédská masáž - Dátá snéhan

Při masáži se využívá speciálních hmatů a pozic, které stimulují a uvolňují svaly, vazy, šlachy a klouby. Používá se zásadně teplý sezamový olej, který má schopnost lépe proniknout do hlubokých vrstev pokožky, regeneruje a výrazně přispívá k uvolnění svalů a chronických bolestí. 

120 min./2000,-czk


Golfová masáž

Při golfu stejně jako u každého sportu je důležité věnovat pozornost nejen výkonu, ale také důkladné fyzické přípravě. Sem mimo jiné patří také protahování a procvičování přetížených svalů jinak dochází k jejich zkracování, zatuhnutí, zánětům atd. Z osobní hráčské zkušenosti vím, jak může být náročné odehrát 18 jamek bez bolesti.

60 min./800,-czk


Reflexní segmentová masáž

Reflexní segmentová masáž se od klasické liší charakterem hmatů, místy provedením a provádí se bez použití oleje. Provádí se v oblasti páteře, kde jsou nervová zakončení propojená s rozsáhlými nervovými pletenci, které ovlivňují činnost jednotlivých vnitřních orgánů.

Stimulací dochází k ovlivňování změn ve vnitřních orgánech a tím mohou vyvolat změny na povrchu těla a ve svalech. Tato masáž se provádí max. 45min. 

45 min./700,-czk


Estetické formování postavy

Při této masáži dochází k podpoře detoxikace organismu, aktivaci lymfatického systému, urychlení látkové výměny, hydratuje pokožku, zredukování tuku na problémových partiích a následné formování postavy.

Provádí se speciální dynamickou masáží za pomocí skořicové emulze a dále termo zábalem. Doporučuji aplikovat jako kůru 10 procedur a to 3x do týdne. Následně je vhodné 1x měsíčně opakovat z důvodu prodloužení účinku. 

120min./2000,-czk


Kineziotaping

Kineziotaping pochází ze slova kineze-pohybovat. Používá se ve všech oblastech sportu, regenerace a rehabilitace. Je velice funkční při doléčení či udržení odblokovaného místa v uvolněném stavu.

Specifickým nalepením elastických pásek se pokožka zvlní a tím je podpořen krevní oběh i lymfatický systém. Prodlužuje se uvolnění svalů, účinek lymfo-drenáží i masáží a aktivují se ozdravné procesy. 

300,-czk


Baňkování

Při baňkování terapeut přikládá baňky na postižená místa a ponechá jej určitou dobu působit, přičemž nedochází k narušení pokožky. Po přiložení na konkrétní oblast dochází vytvořeným podtlakem ke vtáhnutí pokožky ve které dojde k intenzivnímu překrvení a proniknutí krve mimo cévní řečiště. Následně dochází k podpoře metabolismu u cílového orgánu. Používá se samostatně nebo jako doplněk k masážím. 

60 min./ 800,-czk


Masáž pro těhotné

Jedná se o jemnou masáž, napomáhá ke zmírnění únavy, bolesti zad a odstraňuje pocit "těžkých nohou".

60/90 min./800.-/1200.-czk

Anticelulitní masáž

při této masáži dochazi ke stimulaci podkožní tukové struktury, které ovlivňuje krevní a lymf.oběh. 

60/90 min./800,-/1200,-czk


Antimigrenózní masáž 

odtraňuje migrénu, celkové napětí, ulevuji bolesti krku a šíje. 

60/90 min./800,-/1200,-czk


Vazivová masáž

Výrazným protažením veškerých úponů dochází k uvolnění zkrácených svalů. 

60/90 min./800,-/1200,-czk


Nabídka pro firmy

Bolest zad, krční páteře, ale i hlavy a horních končetin, bederní páteře znají skoro všichni. Obtíže vyvolané stresem, životním stylem a sedavým zaměstnáním pociťují lidé stále častěji.

Nejčastějšími chybami jsou - jednostranné přetěžování, nedostatek pohybu, nadváha, ale i špatný způsob sezení. Pokud dlouhodobě přetěžujeme pohybový aparát, dochází postupně i ke změnám strukturálním-objevují se degenerativní změny meziobratlových plotének, vazů a kloubů.Dochází k blokacím, brnění končetin a tím k omezením v běžném životě.

Jednou z variant jak dosáhnout úlevy je navštívit odborného maséra, který může stav zlepšit nebo dokonce obtíže odstranit úplně. Masáže jsou vhodné také jako prevence.

V současné době nabízím spolupráci firmám, kdy je možné jako benefit pro zaměstnance nabídnout pravidelné či jednorázové ošetření, buď v mých prostorách nebo přímo v sídle Vaší firmy.


Desatero pro prevenci poruch páteře

  1. Aktivně se pohybujte a cvičte
  2. Udržujte páteř co nejvíce ve vzpřímené poloze
  3. Nepřetěžujte jednotlivé části páteře
  4. Nenoste těžká břemena
  5. Dodržujte zásady správného zvedání a přenášení břemen
  6. Dodržujte zásady správného sezení
  7. Měňte v průběhu dne pracovní pozice
  8. Provozujte sporty zatěžující symetricky obě poloviny těla-plavání, lezení, jízda na kole
  9. Neprostydněte
  10. Včas vyhledejte odbornou pomoc